suplementy


Zabrania się wchodzenia do sali ćwiczeń w okryciach wierzchnich i butach. - aktywnych osób jako uzupełnienie cyklu treningowego, zwłaszcza po ciężkich wysiłkach jako trening regeneracyjny. - dla osób starszych, które chcą potrenować intensywnie i przy tym nie nabawić się kontuzji.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Odpowiednio dostosowany system treningowy i systematyczna praca w przyjaznej atmosferze pozwolą osiągnąć zamierzony cel. Urządzenia przystosowane są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

03.2011 - przeniesienie siłowni do budynku sali sportowej Gimnazjum w Rajczy. Przed i po treningu można skorzystać z dwóch przestronnych szatni z toaletami i prysznicami. Do dyspozycji ćwiczących jest 31 stanowisk najnowszej linii modelowej firmy HES.

Zł przeznaczonych na jej powstanie przekazała Gmina Gierałtowice. Nowoczesna siłownia funkcjonuje w naszym kompleksie od października 2012 roku. Kompleks składa się: z siłowni Gladiator Arena, studia odnowy, saun, połączonych wspólną recepcją.

Na statkach oprócz siłowni głównej napędzającej śruby występują siłownie pomocnicze zawierające np. agregaty prądotwórcze , pompy itp. Skocznia im. Adama Małysza, Muzeum Beskidzkie, Muzeum Turystyki PTTK, Zamek Prezydenta RP, Zameczek Myśliwski, wiadukt kolejowy, Figura Adama Małysza, Wieża widokowa na Baraniej Górze, Zapora na Jeziorze Czerniańskim, Kaskady Rodła. Dodatkowo udostępniamy strefę wolnych ciężarków z zestawem hantli oraz z uniwersalną ławeczką do ćwiczeń.

Wszystkich, którzy pragną się zrelaksować zapraszamy do dwóch 8-osobowych jacuzzi z podgrzewaną wodą. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z art. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania fizycznego: Artura Lehmanna i Sławomira Ceglarka (instruktora sportów siłowych i multimedalistę mistrzostw Europy i Polski).

Treningi skierowane są również dla osób z nadwagą. Uczestnicy zajęć po odpowiednim stażu treningowym mają możliwość startu w zawodach sportowych. Recepcja dostępna jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Siłownia znajduje się na poziomie -1. Zwolennikom ćwiczeń siłowych udostępniamy atlasy do ćwiczeń, ławki oraz gryfy z odważnikami. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje najnowszych wydarzeniach dziejących się w klubie, zapisz się do naszego newslettera.

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny zostały zainstalowane pliki cookies. Fitness daje mi taką swobodę i poczucie lekkości, jak nic innego. Odkąd zaczęłam ćwiczyć schudłam około 5 kg w dwa miesiące (przy ograniczeniu słodyczy), ale co najważniejsze zmniejszył mi się cellulit i ciało stało się jędrne.

Po zalogowaniu możesz rezerwować i odwoływać zajęcia, oglądać swoje postępy i wiele innych! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jezioranach jako główny cel działalności przyjął zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom gminy Jeziorany, zapewnienie dogodnych form relaksu, jak również możliwości rywalizacji sportowej w trakcie organizowanych imprez. 16. Uwagi i skargi dotyczące funkcjonowania siłowni należy zgłaszać do Dyrektora OSiR w godzinach pracy Ośrodka lub telefonicznie (089)7182581.

11. Kierownictwo Ośrodka może kontrolować wszystkie zajęcia, a w razie stwierdzenia uchybień - zakazać dalszego korzystania z siłowni. - młodzież do 18 lat tylko pod opieką osoby pełnoletniej, 3. Opłaty za korzystanie z siłowni, wysokością bonifikat jak również przypadki, w jakich można zwalniać z opłat korzystających z siłowni, określa Zarządzenie nr 85/11 Burmistrza Jezioran z dnia 11 sierpnia 2011r.

ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 07.30 - 21.00.

Top