dieta


Cofnięcie zgody może nastąpić poprzez kliknięcie w link dezaktywacyjny umieszczony w każdym newsletterze. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które nastąpiło przed cofnięciem zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest udzielana dobrowolnie.

Odżywka nadaje włosom blask i sprawia, że staja się lekkie i miękkie. Następnie spłucz włosy dużą ilością ciepłej wody. Skoncentruj się szczególnie na końcówkach włosów.

Nie zajmie to więcej niż minutę, ponieważ odżywka działa praktycznie natychmiastowo. Dzięki temu mycie i stylizacja włosów staną się przyjemnością. Ich powierzchnia staje się gładsza, nabiera jedwabistego połysku.

- Ochrona przed promieniowaniem UVA/ UVB i podczerownym IR-A. Natomiast w kremach na noc ADVANCED UV LUMI TECHNOLOGY wykorzystuje TURMALIN, który emituje promienie podczerwone aktywizujące procesy naprawcze zachodzące w skórze. LASER XTREME to innowacyjna terapia liftingująca do cery dojrzałej 40+,50+,60+ stymulowana światłem dziennym, bazująca na przełomowym odkryciu laboratoriów szwajcarskich wykorzystującym odmładzające właściwości światła.

Bogata olejowa formuła zmienia swoją konsystencję w kontakcie z wodą i tworząc delikatną pianę skutecznie oczyszcza, odświeża i pielęgnuje skórę. Kosmetyki zostały wzbogacone najsilniejsze składniki przeciwzmarszczkowe, które wnikają głęboko, osiągając maksymalne stężenie w miejscu działania. Drogocenne olejki 3w1 do ciała, twarzy i włosów to odpowiedź naszej firmy na najnowsze trendy światowe w pielęgnacji.

Czysta cera to podstawa idealnej, codziennej pielęgnacji. Zabieg WOLUMETRII polega na wstrzykiwaniu w skórę kwasu hialuronowego, co skutkuje poprawą wolumetrii twarzy, przywróceniem gęstości skórze oraz wypełnieniem zmarszczek. Innowacyjne OLEJKI W KREMIE do ciała 2 w 1 to połączenie odżywczego olejku z nawilżającym kremem w jednym produkcie.

Kosmetyki NEURO COLLAGEN łączą rewolucyjne działanie NEUROPEPTYDU, ze skutecznością i precyzją innych składników, aby zabezpieczyć skórę przed starzeniem i powtórnie wydobyć jej naturalne piękno. Kosmetyki NEURO HIALURON łączą rewolucyjne działanie NEUROPEPTYDU, ze skutecznością i precyzją innych składników, aby zabezpieczyć skórę przed starzeniem i powtórnie wydobyć jej naturalne piękno. Fluidy doskonale dopasowują się do skóry, dając naturalny świeży efekt.

Wysoka zawartość mikropigmentów poprawia i wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza widoczność niedoskonałości, przebarwień i drobnych zmarszczek, matuje. Aby zmyć kolor, wystarczy umyć włosy szamponem. Nałożyć równomiernie na obszar włosów, który chcesz pokryć.

DOSKONAŁY NATURALNY EFEKT bez niszczenia włosów: ładne, jednolite włosy bez widocznych odrostów i siwizny. Nie przetłuszcza włosów i łatwo się zmywa. Idealnie dopasowują się do koloru włosów i nadają jednolity kolor.

Skóra jest wyraźnie odżywiona i sprężysta. Każdy produkt z linii GOLDEN OILS zawiera 3 DROGOCENNE OLEJKI właściwie dobrane do potrzeb każdego rodzaju skóry. Bogate formuły bazują na połączeniu odżywczych, nawilżających i ujędrniających właściwości szlachetnych olejków z najdalszych zakątków świata.

Kosmetyki NEURO RETINOL łączą rewolucyjne działanie NEUROPEPTYDU, ze skutecznością i precyzją innych składników, aby zabezpieczyć skórę przed starzeniem i powtórnie wydobyć jej naturalne piękno. Idealnie maskują niedoskonałości oraz wyrównują koloryt skóry. Zbyt duża ilość produktu może skutkować nieefektownym makijażem.

Dla ogólnego schematu działania posłuż się poniższym rysunkiem. Dzięki linii produktów HIGHLIGHT & CONTOUR stworzysz makijaż idealny dla siebie. Detoksujące maski metaliczne szybko i skutecznie poprawiają stan każdego rodzaju cery.

Synchroniczna matryca infuzyjna dzięki swej unikalnej strukturze ciekłokrystalicznej ma wyjątkową zdolność do synchronizowania się ze skórą, ułatwiając wnikanie składników aktywnych w jej głąb.

Top