Inteligentny dom


Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

inteligentne domy, inteligentny dom

Skuteczne pozycjonowanie stron


Inteligentny dom

Dzięki nowoczesnej metody można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową czy też nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przemieszcza się całym domem, prawdopodobnie stanowić razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę dużo bogaci się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest dużym błędem!

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ostatni szkoła w wszystkiej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest miły. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega raczej na ostatnim, że dobre procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy i nowe udogodnienia oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bycie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek jest w utrzymaniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na to, jak szczęśliwy jest bliski pies (w obu przypadkach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), toż o pamiętać kilku rzeczach, które odbędą nasz nowy dom miejscem zdecydowanie dużo delikatnym dla psa. Stąd też warto poświęcić swój wolny termin na przemyślanie rozplanowanie wszystkich obiektów w rozmiarze domu i piękne zdefiniowanie znaczeń dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i uczyć system razem ze Ważna zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie bogata spokojnie dołączyć do budów, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie albo w sukcesu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera ta istnieje tyle dobra, że potrafi robić niezależnie z tego albo potrafimy w bliskim domu wspomniany system SmartHome lub również nie. Rozwój technologiczny przydałby się do powstawania takich sposobów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, a przy tym są tanią i przyjemna metodą kontrolowania tego, co aktualnie dzieje się w domu. Dzięki temu dużo urządzeń plus będzie potrafiło stanowić badany zdalnie bądź prowadzony przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się jednak właśnie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może dojść dużą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w przeciągu 10 lat staną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy zawierać się z podstawowymi problemami, które potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie opiera się z budowie czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w domku mają zdolność i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w swym domu chociażby w momencie naszej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w dachu oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która występuje na korzyść takich rozwiązań, istnieje dodatkowo to, że systemy inteligentnych domów kupią na poczynienie dużych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wyposażenie apartamentu w tak zaawansowaną metodę to duży temat, tylko to zaledwie marzenie a wszystka dziedzina że zostać się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo małym kosztem możemy napawać się komfortem który zostawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przekształceniu go w styl „D2000i” Stoimy się posiadaczami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje też sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale potrzebuje to podłączenia dodatkowych elementów oraz co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w styl ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju przyjmie w perspektywie technologia smart home, już teraz wynosi ona kuszącą ofertę dla kobiet potrzebujących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale same odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temuż sporo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, właśnie teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zewnętrznym), które mówi na obecność lub lukę w wnętrzach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To również sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z pomieszczeń w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia godzą się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich budowa nie jest trudna dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet samą z najistotniejszych zalet, które daje instalacja w budynku tego typu systemu będzie zatem, że przy użyciu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładu. Inteligentne stać potrafią się też głównie oryginalne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej powszechne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. A tenże tenże czujnik (też po skończeniu odpowiednich ustawień), pewnie nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w otoczeniu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą cechę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że zgodnie z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym dzień i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym staje się bardziej pewny na leczenie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż też nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto także przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które podawane są przez znane opinii na placu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu natomiast na podzielenie inwestycji na etapy. Pojęciem tym nazywa się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było poruszać nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub też komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stało się tworzenie i wzmacnianie systemu, a wtedy spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy cieszyć się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który poleca się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze zrobiony, ma usunięcia z obcych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie zaś we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial zasada jest jedna- zdradzil zone, wzrost w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci a nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny budynek w oparciu o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym zorganizować w nim dość # inteligentnydom Co prawda w grup stanowi on szybko wykończony, więc nie jestem szansy jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na latanie ponad 100 innych wyników w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a również możemy sprawdzić, czy puściło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jako wysoce prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodzie z pozostałymi instalacjami; w działalności nazywa to, że np. uruchomienie danej sceny może łączyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz wiele kobiet określa się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i przeznaczyć swój wolny czas, żeby inteligentne domy Wrocław móc temuż stworzyć taki inteligentny dom Co ważne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem odbywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może dokonać samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż to teraz nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zatrzyma się po tymże jakże będziemy w sposobie – właściwie będzie wyglądało tkwienie w domach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest narzędziem nowoczesnym i znacznie praktycznym, zaoferowany w niezwykle dogodnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i forma ma tylko kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w znanym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
zenona 2018-09-10

W ciąży nie powinno się niczego stosować bez konsultacji z lekarzem.Pozdrawiam

noavatar.png
Grażyna 2018-09-11

Dzięki ? będą słodkości na następny weekend. Wszystkie twoje przepisy zawsze wychodzą i są pyszne,a dodatkowo są proste w zrobieniu ? pozdrawiam serdecznie ?

noavatar.png
Czesław 2018-09-11

Czy może napisać ile byłoby to łyżeczek/szklanek zamieniając gramy? góry będę wdzięczna :))

noavatar.png
Humbert 2018-09-11

ten trening zdecydowanie przydałby się w wersji video może jako dodatek do kolejnej płyty? pozdrawiam!

noavatar.png
Barbara 2018-09-11

Kasiu czy zrobisz jakiś event w lub ? o odpowiedź

noavatar.png
Fortunat 2018-09-11

Super..PYCHA!!

noavatar.png
Hugon 2018-09-11

Jeszcze chwilkę:)

noavatar.png
Olga 2018-09-11

Czy cukinia i brokuly sa ugotowane czy surowe? za odpowiedz

noavatar.png
Piotrek 2018-09-11

Kasiu!Płyta jest rewelacyjna!!!Dobrodziejstwo dla duszy i ciała!Dziękuję w swoim imieniu i w imieniu innych kobiet!Życzę dużo zdrowia!!

noavatar.png
waldek 2018-09-11

Podpisami się pod pytanie.

noavatar.png
zachary 2018-09-11

A ja jestem kanapowym-sportowcem. Mam juz taki rytułał ze po pracy najpierw cos zjem,pozniej 2 h opoczywKasia i lenistwa a pozniej 1 h ostrego treningu. Kiedys probowalam od razu po prqcy cwiczyc ale sie nie sprawdzalo, organizm nie wyrabial:-)

noavatar.png
Ismena 2018-09-11

Najlepiej podczas śniadKasia, oby nie na czczo.

noavatar.png
Cezaryna 2018-09-11

Hej pytanie odnośnie pewnej kliniki w. Kiedyś czytałam na blogu wpis na temat i tak była o niej wzmianka , ale nie mogę znaleźć tego wpisu. Chcę zrobić badKasia na i przesiąkliwość jelit. Czy mogłabyś mi podać namiary na nią? serdecznie

noavatar.png
Józefa 2018-09-11

Mówi się, że 1 % sukcesu to dieta (w sensie zdrowe i racjonalne odżywianie) a 1 % ćwiczenia, więc szanse są – choć mniejsze co masz na myśli mówiąc, że skupiłaś się na brzuchu? setek brzuszków? będą marne. Jeśli masz nadmiar tkanki tłuszczowej i nie chcesz stosować się do zasad zdrowego odżywiKasia to postaw na trening głównie cardio. Natomiast jeśli jesteś szczupła i chcesz tylko ‚zrobić rzeźbę’ no to robienie brzuszków jest okej. Coś tam powinno być widać po jakimś czasie.

noavatar.png
Adelajda 2018-09-11

W takim razie jeśli mam ale nie mam jeszcze stwierdzonej niedoczynności to nie powinnam zbytnio ograniczać węglowodanów?

noavatar.png
Ciechosława 2018-09-11

Dzięki! mnie zmotywowałaś, bo przez jakiś czas miałam chwilę zwątpienia.Ale przyszłam tu z pytaniem z innej beczki. Co sądzisz o wodzie z kranu? czy nie pić? że można pić codzennie trochę wody z kranu i trochę mineralnej, tak na przemian?

noavatar.png
Natalia 2018-09-11

Napisałaś, że nie możesz się schylac siedzieć. Nie jestem lekarzem ale mi to wygląda na rwe kulszowa, czy też wysunięty krążek miedzykregowy. Udaj się jak najszybciej do ortopedy. Powinnaś otrzymać od niego skierowanie na mrt i fizjoterapie. Nie lekceważ tego. Kiedy się rozwinie ból jest nie do zniesienia. Wiem, bo niedawno przerabilam ten temat. Pozdrawiam i zdrówka życzę.

noavatar.png
Flawian 2018-09-11

Suuuuper,a gdzie zdjęcia posiłków? lubiłam popatrzeć…

noavatar.png
teofil 2018-09-11

Cudowny przepis dziękuje

noavatar.png
teodora 2018-09-11

BadKasia na nietolerancję pokarmową można zrobić m.in zgłaszając się na tym blogu przez zakładkę „kontakt”.

noavatar.png
Nastazja 2018-09-11

Cieszę się 

noavatar.png
Domasław 2018-09-16

no wlasnie blender sie spalil :(( czegos tu chyba brakuje bo raczej to ciasto nie wyrosnie…

noavatar.png
Liberat 2018-09-16

Puszka mleka kokosowego – jakiej pojemności?

noavatar.png
Honorata 2018-09-16

Kasiu,Bardzo brakuje mi informacji głosowych jak wykonać poprawnie ćwiczenia rozciągające w aplikacji (tak jak jest to przy rozgrzewce i główniej części treningu) Może dodasz też swoje programy do aplikacji np. karate cardio military i trening dla par?

noavatar.png
Domosław 2018-09-16

A jak zastąpić w śniadKasiu bialkowo tłuszczowych jajka i awokado? żołądek źle przyjmuje tę produkty a z kolei po śniadKasiu węglowodanowym jestem ospala, proszę o komentarz

noavatar.png
Ignacja 2018-09-16

Ja też jestem ciekawa tego bardzo

noavatar.png
Daniel 2018-09-17

Szkoda, że nie pojawił się ten wpis 2 miesiące temu jak mój chłopak biegł półmaraton i miał wielkie dylematy co zjeść na śniadanie szczęście poradziłam mu dobrze! 😉 Kasiu, chciałam zapytać o kwestię nawodnienia. Ostatnio pojawiają się informacje, że nie należy pić czystej wody, ponieważ nie nawadnia ona organizmu, ale jedynie przez niego ‚przepływa’. Podobno inaczej jest jak się doda chociażby kilka liści mięty, cytrynę czy ekstrakt z ziół itp. Może napisałabyś coś w tym temacie?

noavatar.png
Gardenia 2018-09-17

Zapraszam do najnowszego wpisu

noavatar.png
Monia 2018-09-17

No właśnie, czy można pić ją w ciąży?

noavatar.png
zenon 2018-09-17

W sumie to dzięki temu przepisowi dowiedziałem się, że istnieje mąka kasztanowa. Zawsze to coś nowego i pewnie fajnego (bo jeszcze jej nie wypróbowałem) – dzięki za przepis

noavatar.png
Giedymin 2018-09-17

A marchewkę tez ugotowaną dać?

noavatar.png
Fabrycy 2018-09-17

a ser mozarella to kozi uzywa?

noavatar.png
Nawoja 2018-09-17

Pyszne! mała zajadała aż miło było patrzeć! 👌

noavatar.png
Mściwoj 2018-09-17

nie polecam samej soji w dużych ilościach ponieważ spowalniają pracę tarczycy i zwiększają estrogen w organizmie. Wszystko z umiarem

noavatar.png
Hortensjusz 2018-09-17

Pani 1 lat i nie wiem co zrobić. Ciało stało się jakąś totalną obsesją. Ciągła pogoń za kaloryferem i mięśniami przez co już dwa razy straciłam miesiączkę przy tym wysyłek intelektualny i pogorszenie samopoczucia cały czas liczenie kalorii, panika jeżeli się zjadło więcej i te wilcze napady głodu. Jem zdrowo, bo tak lubię, ale nie wiem jak sobie poradzić z samoakceptacją i spokojem wewnętrznym. Codzienne treningi dały się we znaki. Liczę na odpowiedź, bo jestem bezradna…

noavatar.png
Domicjan 2018-09-17

Żeby ja znalazła w sobie to motywacje do ćwiczeń i zdrowego jedzenia:/

noavatar.png
Felicyta 2018-09-17

Niestety taki czas… jesienny. Wirusy atakują. Proponuję pić wywar z imbiru!.Pozdrawiam

noavatar.png
teodozjusz 2018-09-17

Kasiu….Czy sok z sokowirówki jest dobry?Ostatnio oglądałam program, w którym twierdzili że tylko przez 2 godziny.Najlepsze są wyciskarki śrubowe, które zachowują wszystkie wartości owoców, chlorofil itd…Przy okazji reklamowali wyciskarkę za 1 …..Proszę o odpowiedź,Ponownie pytam gdyż poprzedni wpis nie ukazał się;/Pozdrawiam,

noavatar.png
Grześ 2018-09-17

ja ostatnio też kupiłam mango, mieliśmy w domu zrobić koktajl jednak nie zdążyłam go spróbować;p nie było mnie dwa dni i postanowili go zrobić i wypić be-zemnie:(;p

noavatar.png
Radoslaw 2018-09-17

Mnie również wydaje się znajomo 😉

noavatar.png
Oswalda 2018-09-17

ja ostatnio też kupiłam mango, mieliśmy w domu zrobić koktajl jednak nie zdążyłam go spróbować;p nie było mnie dwa dni i postanowili go zrobić i wypić be-zemnie:(;p

noavatar.png
Pamela 2018-09-17

Kasiu, ostatnio również zdecydowałam się na przejście na śniadKasia białkowo-tłuszczowe. To, co zauważyłam od razu, to że faktycznie przez kolejne 3-4 godziny nie jestem głodna. W przypadku śniadań węglowodanowych zawsze po 1,5 godziny już byłam głodna. Zmiana zdecydowanie na plus. Bardzo proszę o więcej takich przepisów

noavatar.png
Paulin 2018-09-17

Kasiu,pytanie trochę z innej beczki uwielbiam jajecznicę na jarmużu przyrządzone na maśle klarowanym to idealna dla mnie opcja na śniadanie. Czy to dobre połączenie?pozdrawiam

noavatar.png
Czasław 2018-09-17

Wlasnie niedawno odstawilam mieso wiec artykul dla mnie super. Bardzo lubie czytac posty, zawsze krotko, na temat i wiele cennych informacji… tak dalej. Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Patrycjusz 2018-09-18

Jeśli jest to mazurek z mąki jaglanej….?

noavatar.png
Fawila 2018-09-18

Pani mąż jest w bardzo dobrej formie. Wczoraj grał najlepiej z całej drużyny. Moim zdaniem w ataku z dwójką napastników powinien grać obok pani męża pan. Ten napastnik ma wielki potencjał. Widać we bardzo dobrze się rozwinął. Gdybym był trenerem stawiałbym na pani męża oraz pana. A przy trzech napastnikach. Do ataku wysyłałbym jeszcze pana. Tej siły ognia baliby się wszyscy przeciwnicy. Nie tylko grupowi rywale ale też wszystkie drużyny w fazie pucharowej. A wiadomo pierwszy rywal w fazie pucharowej to lub. Moim zdaniem ma super drużynę. Lepszą od tej z lat 1 . i 1 . Żeby ich ograć trzeba się przyłożyć. A przepis jak zwykle niesamowity. Pozdrawiam.

noavatar.png
Bolemir 2018-09-18

Przepis poprawiony, więc cofam pytanie:-)

noavatar.png
Giedymin 2018-09-18

A szpinak mrożony może być?

noavatar.png
Dobosława 2018-09-18

A jaką wodę polecasz pić najbardziej?

noavatar.png
Kryspina 2018-09-18

Kasia! juz w !! raczej w i nie tT ale produkty!! , zwariowałam i nakupowalam wszystko co było dostępne i teraz właśnie jestem po emergy bar maca&kakao !! tylko pyszne ale i jakie zdrowe! na tym to polega!Świetnie , nie poddawaj się w tym co robisz bo jesteś w tym świetna , a zazdrość i hate zawsze będzie towarzyszył ludziom którzy odnoszą sukcesy !Dzięki

noavatar.png
Marta 2018-09-18

W internecie nie potrzeba pieniędzy, by być gwiazdą – są na to setki przykładów w samej. W takim razie czekamy na bloga Kasiu, dzięki!! naleśniki „wjadą” asap

noavatar.png
Miestwin 2018-09-18

Czy ćwiczenia z płyty 1 /7 pomogą spalić tłuszcz? się naczytałam na ten temat, że trzeba wykonywać ćwiczenia wysiłkowe, aby spalić tłuszcz. Dodam, że ćwiczę już ponad tydzień z jestem cały czas zmotywowana mimo iż mam czas bardzo zagospodarowany przy dwójce malutkich dzieci. Zależy mi aby poprawić formę i oczywiście zgubić brzuch. Dodam, że jestem na zdrowej diecie od ponad 3 lat. Pozdrawiam.

noavatar.png
Monika 2018-09-18

Czy dieta (Diet by) jest układana dla osób aktywnych?

noavatar.png
Bogudar 2018-09-18

Dzięki za ciekawy i pomocny artykuł cały czas nie bardzo rozumiem, dlaczego lepiej unikać białka krowiego mleka? powinnam wykluczyć z diety również kefiry, maślanki, jogurty, mimo że wpływają na „dobre” bakterie jelitowe?

noavatar.png
Adrian 2018-09-18

Był czaaaaaaaaaaaad🔥🔥🔥🔥🔥🔥Wrocław dziękuję!!! 👌👌👌👌😍

noavatar.png
waclaw 2018-09-18

Kasiu, kupiłam parę dni temu twoją dietę (poziom 1) i od jakiegoś czasu wykorzystuję twoje przepisy – uwielbiam je! jest super i wcale nie wydaje mi się, żeby mi było ciężko na niej „wytrzymać” ;).Dzięki za zaangażowanie, inspirację i fajne produkty w sprzedaży – pozdrawiam!

noavatar.png
Magdalena 2018-09-18

Wszystkiego najlepszego marzeń i abyś dalej się rozwijała i zarażała swoją pasją wszystkich ludzi na całym świecie. Pociechy z corci i męża tak szybko rosną 🎂🎂🎂🎂💋💋

noavatar.png
Patryk 2018-09-19

Aaaaale bosko :))))) miły prezencik :))))

noavatar.png
Bohdan 2018-09-19

Właśnie wstawiłam do piekarnika ????

noavatar.png
Jeremiasz 2018-09-19

Kasiu, czy syrop klonowy można zastąpić miodem?

noavatar.png
Blanka 2018-09-19

Witaj />pytanie z innej „beczki” co na rozstepy ? byłam w ciąży waga 1 kg przy 1 cm. Mam dużo białych blizn na pośladkach i udach….

noavatar.png
Emilian 2018-09-19

opakowKasia

noavatar.png
Ludgarda 2018-09-19

Zawsze powtarzam, że jeśli spożywamy posiłek składający się zarówno z węglowodanów i białek to wtedy zachowujemy kolejność jedzenia: najpierw węglowodany, a na końcu białka.

noavatar.png
Emanuel 2018-09-19

Po świętach najwyższy czas zacząć trening na powietrzu. Bo przecież w zamkniętym pomieszczeniu można ćwiczyć cały rok. Bez względu na deszcz czy śnieg. Pozdrowienia.

noavatar.png
terencjusz 2018-09-20

Szanowna mam takie pytanie . W związku z tym, ze mam problemy z odcinkiem ledzwiowym kręgosłupa niektóre rodzaje aktywności są dla mnie kłopotliwe. Jaki rodzaj aktywności poleca w takich sytuacjach,aby nie zrobić sobie krzywdy? serdecznie

noavatar.png
Norman 2018-09-20

Kasiu w jakiej cenie jest badanie microflora scan w klinicę vitaimmun? kiedy będzie przepis na to ciacho z musem co jadła twoja przyjaciółka

noavatar.png
Dina 2018-09-20

Super wyszlo nawet dzieci zajadaly jak nigdy dziekuje za przepis i porade pozdrawiam

noavatar.png
Lilla 2018-09-20

pod podobnego jak batony fit bounty uwielbiam!!!

noavatar.png
Mirella 2018-09-20

Świetny artykuł. Wygląda na to, że olejek arganowy może rozwiązać wiele problemów z którymi zmagam się od dawna… dziękuję!

noavatar.png
Beatrycze 2018-09-20

Też się przyłączam do prośby.

noavatar.png
Artur 2018-09-20

ryżowe, migdałowe.Pozdrawiam

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-21

Wow, super sprawa

noavatar.png
Brykcjusz 2018-09-21

Kasiu planujesz wprowadzić do sprzedaży słoiczki dla dzieci swojej marki?

noavatar.png
wiktoryna 2018-09-21

Wooooow w jesteś.niesamowita!!! ma drugiej takiej trenerki i dietetyk jak ty!! najlepsza!!

noavatar.png
Ludomiła 2018-09-21

Jakich pomidorów suszonych najlepiej używać? dostępne są te w słoiku w oleju. Jak się domyślam do tego omletu zostały użyte inne?Pozdrawiam!

noavatar.png
zbigniewa 2018-09-21

Szpinak był wcześniej rozdrobniony?

noavatar.png
Hipolit 2018-09-21

trzymamy kciuki, żeby przyniósł szczęście

noavatar.png
Fideliusz 2018-09-21

Skarbnica wiedzy! trafia w temat. Akurat tego było mi trzeba. Świetny post

noavatar.png
Bohdana 2018-09-21

a czy lekarz ginekolog może wypowiadać się na temat ciąży?No właśnie.. wiedza, wiedzą proszę wybaczyć ale jestem dietetykiem i podstawy w temacie wdrażKasia pokarmu dzieciom jest mi znany

noavatar.png
Anita 2018-09-22

ja pieklam buraki ok 1

noavatar.png
Jerzy 2018-09-22

jeśli mam insulinooporność, to odpada prawda ?

noavatar.png
Dalbor 2018-09-22

Pani to w tych kulkach mają być również daktyle ? , ponieważ pisze o nich a nie widzę ich w przepisie 😉 pozdrawiam

noavatar.png
Niegosław 2018-09-22

no mam nadzieję, że na tym nie koniec 😉

noavatar.png
Elwira 2018-09-22

Kasiu, ostatnio przeszłam kontuzję kKasiuna (naderwane wiazadla) i rehabilotacja wymusila na mnie regularne wizyty na siłowni. Może mogłabyś napisać post o powrotach do formy po kontuzji? bylby post o treningu bez obciążKasia stawów, szczególnie kKasiunowych. Pozdrawiam ciepło

noavatar.png
Dobiesław 2018-09-22

Podbijam pytanie. Mam przekroczone anti-TG, przy dobrym poziomie anti-TPO. Na razie nie stwierdzono niedoczynności, a ciągle waha się w zakresie 2,5 – 3,5, przy dość niskim (poniżej 1).

noavatar.png
Paulin 2018-09-22

Kasiu, czy będzie więcej takich healthy center w tylko

noavatar.png
Domażyr 2018-09-22

Bardzo fajny i przydatny wpis, dziękuję:)

noavatar.png
Mieczysław 2018-09-23

Ja równiez dostałam propozycję reklamowKasia badań kodu metabolicznego na swoim blogu;-PP

noavatar.png
Lidia 2018-09-23

Czy tylko my mamy ten problem, że wiórki kokosowe trzeba mielić… i mielić… i mielić między zębami?Z tego powodu nie mogliśmy się przekonać do kulek mocy.Ale wprowadziliśmy drobną modyfikację: wiórki mielimy w młynku do kawy do gładkiej konsystencji. Teraz masę kulkową łatwiej ulepić, w razie potrzeby można dodać trochę więcej zmielonych wiórków. Na zewnątrz można obsypać niezmielonymi wiórkami. A do środka dać całego migdała.I tak zostaliśmy fanami kulek mocy!

noavatar.png
Kalinka 2018-09-23

Bardzo wyczerpujący, profesjonalny tekst. Jem coraz mniej mięsa i zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z niego, stąd artykuł dla mnie jest bardzo interesujący. Pozdrawiam i dziękuję:)

noavatar.png
Otto 2018-09-23

Ciasto obłędne, turbo czekKasiudowePo prostu <3

noavatar.png
Boguchwała 2018-09-23

Fajny przepis, wyprobuje, w zasadzie probuje po kolei, przynajmniej nie musze wymyslac „co dzis na obiad” 😉Nie wyszla mi jedbak zupa ze szparagow:/ kupilam zielone, nie obieralam, gotowalam 1 min, zmiksowalam i lipa;) cala zupa pelna ciagnacych sie sznurkow:( postanowilam przelozyc do termomixa i tam zmiksowac, ale tez byly jakies pozostalosci, az w koncu przetqrlam przez sitko…tylko musiałam wyrzucic i ten krem wodnisty sie zrobil;) cos zrobilam nie tak?? musze sienpogodzic z nitkami w zupie szparagowej?

noavatar.png
Henryka 2018-09-23

Ann a na czym najlepiej smażyć ? dnia !

noavatar.png
Herman 2018-09-23

Cudowny przepis dziękuje

noavatar.png
Flawian 2018-09-23

Pani bardzo razi mnie brak szacunku do czytelnika. Bardzo to widać w stylu prowadzenia konwersacji z komentatorami. A blog to nie tylko suche treści. Wobec do której jest porównywana, wypada „blado”. Pozdrawiam juz teraz wszystkich tych, którzy za chwilę mnie znienawidzą:)

noavatar.png
Edyta 2018-09-23

Kasiu super post ale nie zgodzę się co do soli i cholesterolu sól np himalajska jest nam niezbędna do prawidłowego nawodnienia organizmu przykładowo jak pijemy samą wodę to ona nie spełni swojej funkcji w organizmie ponieważ ona tylko przez nas przelatuje a nam chodzi żeby tą wodę zatrzymać a do tego potrzebna jest sól himalajska:)) a co do tłuszczów nasyconych to nie są one przyczyną miażdżycy,są badKasia wykazujące że w blaszcze miażdżycowej nie ma ani śladu tłuszczów nasyconych. Pozdrawiam słońca życzę i polecam ci książkę ukryte terapie cz2 tam jest o cholesterolu wytłumaczone i poparte wszystko badKasiami;**

noavatar.png
Otto 2018-09-23

Witam,Też mam dziś obiad na zielono – ciemny makaron z pokrzywą Skorzystałam, a raczej korzystam z trwającego sezonu na to zielsko, które rewelacyjnie nadaje się na zielone koktajle. Zamiast kupować w sklepie niewiadomego pochodzenia szpinak, pietruszkę, roszponkę itp. (co robię praktycznie przez całą zimę), teraz wychodzę na zaniedbany ogród sąsiada i rwę Zbierając pokrzywę zauważyłam niezliczone ilości ślimaka winniczka… okazuje się, że na niego też jest teraz sezon chyba już wiem, co będę jadła na kolejny obiad Pozdrawiam zdrowo, ogrodowo

noavatar.png
Oskar 2018-09-23

Dieta na 1 wyklucza pszenicę i mleko krowie. Na 2 wyeliminowany jest gluten i nabiał krowi. Natomiast na 3 dodatkowo pozbawiona jest laktozy

noavatar.png
teodozjusz 2018-09-23

Kasiu, można zwykłe jajka zastąpić przepiórczymi? – jakie proporcje? nie mogę jajka kurzego.

noavatar.png
Maciek 2018-09-24

Czy można zamiast mąki ryżowej dać taką zwykłą?

Top